NR TELEFONU
|
NAZWA ABONENTA
|
POK.
|
PIĘTRO
|
95 7330 400
95 7330 401
tel./fax
|
Starosta
Małgorzata Domagała
|
118
|
1
|
Wicestarosta
Danuta Szewczyk
|
120
|
Punkt Obsługi Interesanta
|
|
0
|
SEKRETARIAT
|
119
|
1
|
95 7330 405
|
Przewodniczący Rady Powiatu
Roman Król
|
102
|
1
|
95 7330 402 |
Sekretarz Powiatu
Wioletta Grzęda
|
114 |
1 |
95 7330 447
|
Skarbnik Powiatu
Marek Szabat
|
201
|
2
|
|
Biuro Rady i Zarządu Powiatu
|
|
|
95 7330 405
95 7330 404 tel./fax
|
Anna Grzegolec
|
103
|
1
|
Sylwia Piskorek
|
FK
|
Wydział Finansowo-Księgowy
|
|
|
95 7330 446
|
Naczelnik Wydziału
Regina Kaczmarczyk
|
212
|
2
|
95 7330 445 |
Liliana Tarasiuk
|
211 |
95 7330 483
|
Izabela Owsianik
|
210
|
95 7330 514
|
Karolina Andrzejczyk
|
95 7330 477
|
Izabela Flis
|
95 7330 444
|
Agnieszka Gajda
|
209
|
GK
|
Wydział Geodezji i Kartografii
|
|
|
95 7330 424
|
Naczelnik Wydziału
Geodeta Powiatowy
Piotr Trybała
|
015
|
0
|
95 7330 422 |
Bernadeta Mielczarek
|
014 |
0 |
Aleksandra Solich
|
95 7330 422 |
Dorota Dolata |
013 |
Krzysztof Rajtar |
|
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej |
|
|
95 7330 424 |
Andrzej Domżalski |
015 |
0 |
95 7330 425 |
Grażyna Rusek
Zespół Uzgadniania
Dokumentacji Projektowej
|
017 |
0 |
95 7330 427 |
Przemysław Wojciechowski
|
019 |
0 |
95 7330 429 |
Paulina Niekrasz
|
Anna Kurtyka
|
95 7330 428 |
Ewa Miś
|
022 |
0 |
Magdalena Firlej |
95 7330 426 |
Bogdan Bednar
|
016 |
GN |
Wydział Gospodarki Nieruchomościami |
|
|
95 7330 442
|
Naczelnik Wydziału
Jadwiga Wilbik
|
213
|
2
|
95 7330 482 |
Joanna Basta
|
203 |
2 |
95 7330 443 |
Irena Wałaga
|
214 |
95 7330 499 |
Sylwia Jasińska
|
RS
|
Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej
|
|
|
95 7330 469
|
Naczelnik Wydziału
Bartosz Jankowski
|
219
|
2
|
95 7330 484
|
Ewa Kogucka
|
218
|
95 7330 411
|
Tomasz Czerwonko
|
95 7330 450
|
Małgorzata Mierkiewicz
|
215
|
95 7330 476
|
Lidia Buszkiewicz
|
217
|
95 7330 448 |
Wioleta Krawczyk / Sandra Romanowska
|
95 7330 438
|
Przemysław Szabat
|
95 7330 478
|
Magdalena Nowak
|
216
|
RZ
|
Rzecznik Starostwa
|
|
|
95 7330 449
|
Wiesław Ciepiela
|
202
|
2
|
BA
|
Wydział Budownictwa
|
|
|
95 7330 456
|
Naczelnik Wydziału
Janina Machała
|
224
|
2
|
95 7330 454
|
Kinga Zarówna
|
221
|
Emilia Skrzypek |
95 7330 474 |
Z-ca Naczelnika Wydziału
Aneta Samulczyk
|
220
|
95 7330 453
|
Alicja Pawlak
|
Teresa Wiesława Maczaluk |
95 7330 473
|
Renata Janiszewska
|
223
|
95 7330 455 |
Emilia Tymek
|
223 |
Anna Sieradzan
|
95 7330 486
|
Maria Jolanta Staszak
|
222
|
Alicja Surmańska - Stefańska |
BA-K |
Wydział Budownictwa
Filia Kostrzyn nad Odrą
|
|
|
95 7278 103 |
Katarzyna Żurawska
Monika Szkolna
|
|
|
BA-W |
Wydział Budownictwa
Filia Witnica
|
|
|
95 7216 487 |
Anna Małgorzata-Kowalska |
|
|
OŚ |
Wydział Ochrony Środowiska |
|
|
95 7330 417
|
Naczelnik Wydziału
Krzysztof Cisek
|
121
|
1
|
95 7330 418
|
Katarzyna Hałaczkiewicz
|
122
|
Edyta Mazurek
|
95 7330 419
|
Katarzyna Ważowska
|
123
|
BŚ-GG
|
Geolog Powiatowy
|
|
|
95 7330 419
|
Anna Suszczyńska
pn. 7:30 – 17:00
śr.-czw. 7:30 – 15:30
pt. 7:30 – 10:00
|
123
|
1
|
OR
|
Wydział Organizacyjny
|
|
|
95 7330 465 |
Naczelnik Wydziału
Magdalena Król
|
111 |
1
|
95 7330 480 |
p.o. Naczelnika Wydziału
Magdalena Perz
|
95 7330 409
|
Katarzyna Hoffmann
|
113
|
95 7330 407 |
Ewa Koralewska
|
95 7330 408
|
Radcowie prawni:
Magdalena Gudzowska-Kolczyńska
Edyta Kukier
Anita Pielin
|
112
|
95 7330 440
|
Urszula Sroka
|
110
|
95 7330 497
|
Dawid Witkowski
|
95 7330 412 |
Michał Woźniak
|
110 |
95 7330 457
|
Informatyk
|
104
|
95 7330 420
|
Konserwator: Tadeusz Ruszlewicz
Kierowca: Andrzej Buryn
|
|
0
|
|
Nieodpłatna Pomoc Prawna
|
|
|
95 7330 406
|
Stowarzyszenie Wspierania
Aktywności Obywatelskiej CIVIS SUM
pn. - pt. 9:00 – 13:00
|
116
|
1
|
PRK
|
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
|
|
|
95 7330 439
|
Marcin Mazurek
pn. 7:30 – 13:30
śr. 7:30 – 15:30
pt. 7:30 – 12:00
|
109
|
1
|
ZK
ZK-IN
|
Wydział Bezpieczeństwa
i Zarządzania Kryzysowego
Pion Ochrony
|
|
|
95 7330 413
|
Naczelnik Wydziału
Pełnomocnik ds. Ochrony
Informacji Niejawnych
Dorota Śliwińska
|
107
|
1
|
95 7330 415 |
Natalia Jasińska
|
108
|
95 7330 414 |
Tomasz Danił
|
95 7330 414
95 7330 415
|
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego
Telefon służbowy
501 780 903 całodobowy
|
95 7330 416
|
FAX Wydział ZK
|
95 7330 415
|
Kancelaria Niejawna
Natalia Jasińska
|
106
|
KO
|
Wydział Komunikacji
|
|
|
95 7330 435 |
Naczelnik Wydziału
Tadeusz Rybiński
|
115 |
1 |
95 7330 437
|
Magdalena Świerczyńska
Wydawanie uprawnień do wykonywania krajowego transportu drogowego,
nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców, działalność regulowana
|
032
|
0
|
Agata Nowak/Angelika Rogacewicz
|
95 7330 430
|
Magdalena Mazankiewicz
Prawo jazdy
|
030
|
0
|
95 7330 462
|
Marta Dawidowicz
rejestracja pojazdów
|
025
|
Katarzyna Pelc
|
95 7330 431
|
Beata Prończuk
Paula Kubiak
rejestracja pojazdów
|
026
|
95 7330 432
|
Katarzyna Bielecka
rejestracja pojazdów
|
Z-ca Naczelnika Wydziału
Bartosz Kmita
rejestracja pojazdów
|
95 7330 492
|
FAX Wydz. Komunikacji
|
|
Wydział Komunikacji
Filia Kostrzyn nad Odrą
|
|
|
95 7278 146
|
Dagmara Wilmańska
Wioleta Skalik
|
|
|
DR
|
Wydział Dróg Powiatowych
|
|
95 7314 570
|
Naczelnik Wydziału
Paweł Tokarczuk
tel. kom. 505 053 360
|
Baczyna
ul. Myśliborska
2
|
Ewa Bielicka
tel. kom. 660 762 527
|
95 7315 021
tel./fax
|
Zygmunt Jaworski
tel. kom. 504 274 154
|
Lidia Chudalewska
tel. kom. 504 219 768
Anna Czarnodolska
|
Franciszek Ludniewski
tel. kom. 509 219 768
Dróżnicy
tel. kom. 600 377 172
|
PINB
|
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
|
|
95 7330 463
fax
95 7330 452
|
Piotr Koczwara
|
314
|
3
|
95 7330 451
|
Karolina Górna
Ewa Grociak-Żminkowska
Katarzyna Kwiatkowska-Cwojdzińska
|
315
316
317
|
PCPR
|
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
|
|
|
95 7330 458
|
Dyrektor
Daniel Olejniczak
|
208
|
2
|
95 7330 458
95 7330 459 tel./fax
|
Sabina Cieśla
|
207
|
95 7330 471
|
Irena Szlempo
|
206
|
95 7330 460
|
Teresa Wilczyk-Surmacz
|
95 7330 470
|
Anna Turek
|
95 7330 472
95 7330 461
|
Marzena Modrzewska/Joanna Romaniuk
Sylwia Nowakowska
|
205
|
95 7330 490
|
Joanna Słodowa
|
204
|
PPP-1
|
Poradnia
Psychologiczno – Pedagogiczna nr 1
|
|
|
95 7330 505
|
Dyrektor
Małgorzata Kobryń
|
305
|
3
|
95 7330 468
95 7330 467
tel./fax
|
Sekretariat - Anna Iwanowska
|
304
|
Sabina Niemczyn
|
Teresa Ostałowska
|
306
|
Dorota Poźniak-Przełomiec
|
Magdalena Żbikowska
|
307
|
Katarzyna Horoszkiewicz-Matuszak
|
Beata Sobolewska
|
300
|
Kamila Oczkoś |
|
Maria Szubert
|
301
|
Danuta Przewoźnik
|
303
|
Barbara Skwierzyńska
|
302
|
Beata Bieńkowska-Blatkiewicz
|
|
Powiatowy Zespół ds. Orzekania
o Niepełnosprawności nr 2
|
|
|
|
95 7360 695
|
Przewodniczący Zespołu
Daniela Leśkiewicz-Dudek
|
217
|
ul. Walczaka 110
66-400 Gorzów Wlkp.
|
|
95 7360 694
|
Sekretarz Zespołu
|
216
|
|
95 7360 680
tel./fax
|
Referent Zespołu
Marzena Klukiewicz
|
|
95 7360 610
|
Referent Zespołu
Agnieszka Markowska
|
11
|
|
|
Pracownia Projektowa ROMAX
|
|
|
|
95 7330 489
|
Roman Ropela
|
311
|
3
|
|
Łukasz Grzesiak
|
|
|
Sukurs – Ubezpieczenia
|
|
|
|
95 7330 433
|
Agent ubezpieczeniowy
|
|
0
|
|