Nr telefonu |
Pracownicy |
Nr pokoju |
Piętro |
E-mail |
tel. 95 7330-400
fax. 95 7330-401 |
STAROSTA
Magdalena Słomińska
kom. 663 131 377 |
117 |
I |
|
WICESTAROSTA
Małgorzata Ludniewska |
120 |
wice
|
Punkt Obsługi Interesanta
Małgorzata Wojtachnia
Agnieszka Kucharska-Ryńska
|
POI |
Parter |
|
95 7330-513 |
Sekretariat
Izabela Wiśniewska |
119 |
I |
|
|
Przewodniczący Rady Powiatu
Andrzej Kail |
102 |
I |
|
95 7330-445 |
Skarbnik Powiatu
Anna Górska |
201 |
II |
|
95 7330-402 |
Sekretarz Powiatu
Karolina Andrzejak |
114 |
I |
|
Biuro Rady i Zarządu Powiatu |
tel. 95 7330-405 |
Anna Grzegolec |
103 |
I |
|
tel. 95 7330-404 |
Sylwia Piskorek |
|
Wydział Geodezji i Kartografii |
95 7330-421 |
Geodeta Powiatowy
Naczelnik Wydziału
Piotr Trybała |
18 |
Parter |
|
Ewidencja gruntów i budynków |
95 7330-426 |
Bogdan Bednar |
16 |
Parter |
|
95 7330-422 |
Bernadeta Mielczarek |
14 |
|
Aleksandra Solich |
|
Sebastian Urbaniak |
|
95 7330-423 |
Dorota Dolata |
13 |
|
Artur Bogdanowicz |
|
Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej |
95 7330-424 |
Kierownik PODGiK
Wojciech Olewicki |
15 |
Parter |
|
Andrzej Domżalski |
|
95 7330-427 |
Przemysław Wojciechowski |
19 |
|
95 7330-429 |
Ewa Miś (zastępstwo: Izabella Obarzanek) |
|
Anna Kurtyka |
|
95 7330-428 |
Agata Bielawska |
23 |
|
95 7330-425 |
Zespół Uzgadniania Dokumentacji Projektowej
Grażyna Rusek |
17 |
|
Wydział Finansowo - Księgowy |
95 7330-477 |
Naczelnik Wydziału
Izabela Flis |
212 |
II |
|
95 7330-446 |
Magdalena Nowak |
210 |
|
95 7330-514 |
Karolina Andrzejczyk |
|
95 7330-409 |
Liliana Tarasiuk |
|
95 7330-447 |
Katarzyna Mazurczyk |
211 |
|
95 7330-483 |
Izabela Owsianik |
209 |
|
Wydział Komunikacji |
95 7330-487 |
p.o. Naczelnika Wydziału
Katarzyna Bielecka |
29 |
Parter |
|
Rejestracja pojazdów (fax. 95 7330-492) |
95 7330-431 |
Adrian Jacenik |
26 |
Parter |
|
Katarzyna Iwanowicz |
Katarzyna Kodrowska |
95 7330-432 |
Aleksandra Kuca |
Wioleta Krawczyk |
95 7330-487 |
Wojciech Cyroński |
95 7330-462 |
Marta Dawidowicz |
25 |
Katarzyna Pelc |
95 7330-465 |
Anna Brzozowska |
12 |
Uprawnienia do kierowania pojazdami |
95 7330-436 |
Magdalena Mazankiewicz |
31 |
Parter |
|
Joanna Szafraniec |
95 7330-430 |
Magdalena Pawlak |
30 |
Działalność regulowana, licencje - usuwanie pojazdów |
95 7330-437 |
Magdalena Świerczyńska |
32 |
Parter |
|
Zastępca Naczelnika Wydziału
Agata Nowak
|
Filia Wydziału Komunikacji w Kostrzynie nad Odrą |
95 7278-146 |
Dagmara Wilmańska |
ul. Graniczna 2
66-470 Kostrzyn nad Odrą |
|
Wioleta Głowacka |
Wydział Budownictwa |
95 7330-474 |
Naczelnik Wydziału
Aneta Samulczyk
kom. 509 219 956 |
221 |
II |
|
95 7330-453 |
Zastępca Naczelnika Wydziału
Teresa Wiesława Maczaluk |
220 |
|
95 7330-454 |
Sekretariat Wydziału
Kinga Zarówna
Katarzyna Nowicka |
224 |
|
95 7330-456 |
Alicja Pawlak |
220 |
|
95 7330-466 |
Jakub Czerwoński |
|
95 7330-473 |
Anna Sieradzan |
223 |
|
95 7330-455 |
Beata Dudek |
|
95 7330-499 |
Sylwia Jasińska |
|
95 7330-486 |
Maria Jolanta Staszak
Ryszard Nowakowski
|
222 |
|
Filia Wydziału Budownictwa w Witnicy |
95 7216-487 |
Joanna Sokołowska
(zastępstwo: Angelika Łowicka)
|
Plac A. Zabłockiego 6
Pokój 33
66-460 Witnica
|
|
Filia Wydziału Budownictwa w Kostrzynie nad Odrą |
95 7278-103 |
Katarzyna Żurawska |
ul. Graniczna 2
66-470 Kostrzyn nad Odrą
|
|
Monika Kiewra
(zastępstwo: Marta Nowowiejska) |
Wieloosobowe stanowisko ds. Gospodarki Nieruchomościami |
95 7330-442 |
Agnieszka Werbińska
Tomasz Kobus |
214 |
II |
|
Wieloosobowe stanowisko ds. Ochrony Gruntów Rolnych i Rekultywacji |
95 7330-482 |
Joanna Basta |
203 |
II |
|
95 7330-441 |
Lucyna Dudek |
|
Wydział Inwestycji, Rozwoju i Spraw Społecznych |
95 7330-478 |
Naczelnik Wydziału
Magdalena Nowak |
219 |
II |
|
95 7330-484 |
Zastępca Naczelnika Wydziału
Ewa Kogucka |
216 |
|
95 7330-411 |
Sandra Romanowska |
218 |
|
Monika Klimczak |
|
95 7330-469 |
Zbigniew Rudziński |
|
95 7330-450 |
Małgorzata Mierkiewicz |
215 |
|
95 7330-476 |
Lidia Buszkiewicz |
217 |
|
95 7330-438 |
Tomasz Czerwonko |
|
Wydział HR i Administracji |
tel. 95 7330-407
kom. 505 053 319 |
Naczelnik Wydziału
Łukasz Kaput |
115 |
I |
|
95 7330-440 |
Zastępca Naczelnika Wydziału
Urszula Sroka |
110 |
|
95 7330-497 |
Dawid Witkowski |
|
95 7330-444 |
Agnieszka Gajda |
|
95 7330-457 |
Obsługa informatyczna |
112 |
|
tel. 95 7330-420
kom. 505 053 584 |
Konserwator
Tadeusz Ruszlewicz |
|
|
|
kom. 509 219 744 |
Kierowca
Andrzej Buryn |
|
|
|
kom. 515 448 692 |
Kierowca
Arkadiusz Witczak |
|
|
|
Biuro Ochrony Środowiska |
95 7330-417 |
Kierownik Biura
Magda Olechnowicz |
310 |
III |
|
95 7330-418 |
Małgorzata Szulc |
311 |
|
95 7330-412 |
Iwona Tuszakowska |
|
Wydział Dróg Powiatowych |
Mail ogólny Wydziału:
|
95 7330-489 |
Naczelnik Wydziału
Paweł Tokarczuk
kom. 505 053 360 |
121 |
I |
|
95 7330-475 |
Zastępca Naczelnika Wydziału
Ewa Bielicka
kom. 660 762 527 |
123 |
|
Lidia Chudalewska |
|
95 7330-481 |
Zygmunt Jaworski
kom. 504 274 154 |
122 |
|
95 7330-480 |
Jarosław Kos
Karolina Trznadlewska |
|
|
Dróżnicy
kom. 600 377 172 |
|
Organizacja ruchu |
95 7330-434 |
Franciszek Ludniewski |
109 |
I |
|
Wieloosobowe stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego i Pionu Ochrony |
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego – kom. 501 780 903 |
95 7330-415 |
Izabela Tomczyk |
108 |
I |
|
95 7330-414 |
Tomasz Danił |
95 7330-413 |
Pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych
Marlena Gawrysiak |
107 |
Geolog Powiatowy |
95 7330-418 |
Anna Suszczyńska
kom. 505 053 290 |
111 |
I |
|
Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy |
95 7330-403 |
Wojciech Przygocki |
110 |
I |
|
Powiatowy Rzecznik Konsumentów |
95 7330-439 |
Marcin Mazurek |
313 |
III |
|
Inspektor Ochrony Danych Osobowych |
95 7330-531 |
Joanna Śliwa |
213 |
II |
|
Obsługa Prawna |
95 7330-408 |
Marek Hrybacz
Remigiusz Johaniewicz |
102 |
I |
|
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie |
95 7330-458 |
Dyrektor
Irena Szlempo |
207 |
II |
|
tel. 95 7330-458
fax. 95 7330-459 |
Inspektor ds. obsługi administracyjnej
Sabina Cieśla |
208 |
|
95 7330-470 |
Starszy specjalista pracy socjalnej
Anna Turek |
206 |
turek.
|
95 7330-471 |
Starszy inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Kamila Grabowska |
grabowska.
|
95 7330-460 |
Starszy inspektor ds. osób niepełnosprawnych
Dominika Sornat |
dominika.
|
95 7330-461 |
Starszy specjalista pracy socjalnej
Sylwia Nowakowska |
205 |
|
95 7330-472 |
Starszy inspektor ds. świadczeń
Anna Rakiej-Kozdrowicka |
rakiej.
|
95 7330-461 |
Starszy pracownik socjalny
Kinga Piotrowska |
piotrowska.
|
95-7330-461 |
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Sylwia Tchorzelewska |
|
95 7330-490 |
Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej
Magdalena Mulawka
Anna Chyczewska-Pietrzak
Sylwester Żygadło
Anna Kobierecka
|
204 |
|
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności nr 2 |
95 7360-695 |
Przewodniczący
Olga Gładysz |
ul. Walczaka 110, 66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 7360-694
tel./fax 95 7360-680
|
95 7360-680 |
Sekretarz
Joanna Lodzińska |
95 7360-680 |
Referent
Marzena Klukiewicz |
95 7360-610 |
Referent
Agnieszka Markowska |
95 7360-686 |
Księgowa
Teresa Zalas |
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 1 |
95 7330-505 |
Dyrektor
Małgorzata Kobryń |
305 |
III |
|
tel. 95 7330-468
fax. 95 7330-467 |
Sekretariat
Anna Iwanowska
Sabina Niemczyn |
304 |
Aleksandra Rał |
306 |
Magdalena Madejczyk
Magdalena Żbikowska |
307 |
Beata Sobolewska
Kamila Oczkoś |
300 |
Maciej Sobieszek |
301 |
Danuta Przewoźnik
Barbara Przewoźnik |
303 |
Barbara Skwierzyńska
Beata Bieńkowska-Blatkiewicz |
302 |
Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego |
tel. 95 7330-463
fax. 95 7330-452 |
Kierownik
Piotr Koczwara
kom. 601 509 903 |
314 |
III |
|
95 730-451 |
Karolina Górna
Maria Zakrzewska |
315 |
|
Katarzyna Kwiatkowska-Cwojdzińska
Ewa Grociak-Żminkowska |
316 |